Прозорий арочний акриловий лист

Короткі відомості Місце походження: Чжецзян, Китай (материк) Бренд: Прозорий акриловий аркуш Модель: MR834 Матеріал: Акрилова товщина: 2-500 мм Розмір: На замовлення Колір: прозорий Потужність постачання: 12 000 тонн / т на рік Упаковка та доставка Деталі упаковки: PE ...
Чат зараз

Відомості про продукт

Швидкі деталі

Місце походження: Чжецзян, Китай (материк)

Бренд: Прозорий арочний акриловий лист

Модель: MR834

Матеріал: Акрил

Товщина: 2-500мм

Розмір: На замовлення

Колір: прозорий


Потужність постачання

Потужність постачання: 12 000 т / т на рік


Упаковка та доставка

Деталі упаковки: PE упаковка або крафт-упаковка, якщо потрібно

Порт: Шанхай

Термін доставки: 15 днів


Опис продукту

Прозорий арочний акриловий лист кришталево чистий і прозорий, у 200 разів більший за скляні вироби. Ризику поломки майже немає. Поверхня має високий блиск, гладка і плоска, а пропускання світла досягає 92%. Передача світла відмінна, світло м'яке і сліпуче.

Технічні показники

Він має хорошу пропускну здатність світла і являє собою безбарвну прозору пластину з оргскла з пропускною здатністю світла понад 92%. Він володіє чудовою стійкістю до погодних умов і добре адаптується до природного середовища, навіть якщо довгий час потрапляє на сонячне світло. Це змінить свою ефективність, хороші показники проти старіння; хороші показники обробки, придатні як для механічної обробки, так і для термоформування; акриловий лист можна фарбувати, поверхню можна фарбувати, шовковим екраном або вакуумувати. Він нетоксичний і нешкідливий, навіть якщо тривалий час контактує з людьми. Газ, що утворюється при горінні, не виділяє токсичних газів. Він має відмінну стійкість до погодних умов, кислотостійкість та лугостійкість. Різноманітність плит багата на колір (включаючи напівпрозорі зразки), а інша полягає в тому, що плити все ще зберігають високу прозорість.

Щільність: 1,19 кг / дм3; Пропускання світла: 92%; Ударна міцність ≥16 кг / см3; Міцність на розрив ≥61 кг / м3; Температура термічної деформації ≥78 ° C; Температура теплового розм'якшення ≥105 ° C; Специфікація: 1,22 × 2,44, 1,22 × 1,83 м, 1,25 × 2,5 м, 2 × 3 м, 2,05 × 3,05 м…; товщина: від 2 до 50 мм.

сертифікат безпеки:

SGS

ISO 9001-2000

图1

图2

图3


Hot Tags: прозорий арочний акриловий лист, Китай, постачальники, виробники, фабрика на замовлення, дешево, проект, низька ціна, висока якість

Розслідування

You Might Also Like