Відмінні характеристики орксигля (акрил)

- Dec 31, 2020-

Акрил (орксигла) має наступні відмінні характеристики:

(1) Дуже прозорий. Орксигла в даний час є найбільш відмінним полімерним прозорим матеріалом, з світлопроникність 92%, що вище, ніж у скла. Лампова трубка сонячної лампи під назвою штучне маленьке сонце виготовлена з кварцу, оскільки кварц може повністю передавати ультрафіолетові промені. Звичайне скло може передавати лише 0,6% ультрафіолетових променів, але органічне скло може передавати 73%.
(2) Висока механічна міцність. Відносна молекулярна маса орксигла становить близько 2 млн. Це довгокутна полімерна сполука, а ланцюги, які утворюють молекули, дуже м'які. Тому міцність орксигла відносно висока, а її розтягування і ударостійкість на 7~вище звичайного скла. 18 разів. Існує своєрідна орксигла, яка була нагрітою і розтягнутою, в якій молекулярні сегменти розташовані дуже впорядковано, що значно покращує міцність матеріалу. Використовуйте нігті, щоб проникнути в цей вид орксигля, навіть якщо ніготь проникає, тріщин на орксигласі не буде. Цей вид орксигля не розірветься на шматки після того, як проник кулею. Тому натягнуту орксигла можна використовувати як куленепробивне скло, а також як кришку кабіни на військових літаках.
(3)Легка вага. Щільність орксигля становить 1,18 кг/дм3. Вага матеріалу такого ж розміру становить лише половину від звичайного скла, і 43% металевого алюмінію (що належить до легкого металу).
(4) Легко обробити. Орксигла можна не тільки вирізати токарним токарним полоском і просвердлити дрилем, але і можна склеїти в різні форми ацетоном, хлороформом і т.д., а також можна обробити в літаки шляхом лиття ударів, ін'єкцій, екструзії та інших методів пластичної ліплення. Кришки кабіни такі ж малі, як зубні протези і стоматологічні лотки.