Як вирішити проблему прогину акрилових виробів

- Dec 09, 2020-

Акрилові характеристики:

1. Відмінна прозорість, безбарвний прозорий аркуш оргігла, з світлопроникність більше 92%

2. Відмінна метеоумовність. Має сильну адаптивність до природного середовища. Навіть якщо він тривалий час піддається впливу сонячних променів, вітру і дощу, це не змінить його працездатності. Він має хороші антивікові характеристики і може безпечно використовуватися на відкритому повітрі. Характеристики і переваги акрилового листа Акрил має високу прозорість, світлову передачу 92%, а також має репутацію «пластикового кристала». І має відмінну стійкість до погоди, особливо для зовнішнього використання, ранжирування верхньої частини інших пластмас, а також має хорошу твердість поверхні і блиск, обробляючи пластичні якості, і може бути виконаний в різних формах і продуктах, необхідних. Крім того, існує безліч видів пластин і насичених кольорів (включаючи напівпрозорі кольорові пластини), а ще однією особливістю є те, що товсті пластини все ще можуть підтримувати високу прозорість.

Зараз швидкість утилізації акрилу дуже висока. У порівнянні з іншими властивостями матеріалу акрил має великі переваги. Серед них також дуже поширені рекламні вивіски, виготовлені акриловим.

Роль знака полягає в тому, щоб грати роль маркування і публічності. Дозвольте людям повністю зрозуміти речі, позначені на знаках. Акрил може грати дуже хороший ефект, може більш повно відображати роль знаків.

Акрил має сильну високоглянцеву продуктивність, яка може бути такою ж сліпучою, як скло. Це одна з важливих причин, чому акрил широко використовується. Ознаки з акрилу кришталево чисті і несвідомо привертають увагу людей. Вночі акрилові знаки можуть бути сліпучими і сяючими під сяйвом вогнів; в денний час вони можуть бути блискучими і блискучими під заломленням сонячних променів. Важко зробити табличку з таким ефектом.